Raunas novads

Jaunumi


83686

Ļaujies "Vidzemes šosejas pieturu" piedzīvojumam!
24.01.2018


 

Ļaujies "Vidzemes šosejas pieturu" piedzīvojumam!

Klāt 25. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus "Balttour 2018"! Jau piekto gadu visi četri novadi - Rauna, Smiltene, Ape un Alūksne - aicina izzināt novadus un noķert īstās garšas, kultūras un aktīvās atpūtas sajūtas.

Arī šajā gadā katrs novads cels gaismā savus jaunumus un aicinās tos iepazīt no jauna. Vēlies izbaudīt īstu piedzīvojumu? Tad 26. maijā, dodies tūrisma rallijā "Vidzemes pieturu piedzīvojums", kas Tevi izvedīs ceļojumā pa visiem četriem novadiem. 
Tāpat izstādes laikā iepazīstināsim ar akciju, kura ļaus iepazīt skaistākās ainavas visos četros novados.

Raunas novads var lepoties ar 2018. gada ģeovietu – Raunas Staburagu, uz kuru aicinās ciemos ikvienu dabas draugu. Kādus vien gardumus nebūs iespējams nobaudīt stendā: sīrupus, sukādes, dažādu garšu sierus, marmelādes un iespējams arī absolūtu jaunumu – polārmaizi, ko ļoti labi varēs nogaršot kopā ar mājās ražotu alu.

Smiltenes novads aicinās ikvienu sēsties uz velosipēda un izriteņos iecienītās velotakas gan pilsētā, gan novadā. Kultūrvēstures baudītājus ar jaunumiem iepazīstinās Mēru muiža. Vēdera prieki būs ikvienam, kurš piestās stendā, jo nodegustēt varēs gan kārumus, gan atspirdzinošus dzērienus, gan kārtīgu latviešu rupjmaizi.

Apes novads aicinās uz jau pazīstamiem pasākumiem, piemēram, motokrosu "Vaidavas kauss" un "Vivus.lv" MTB velomaratona posmu. Šeit vasaras sezonā vari atrauties no ikdienas steigas kādā no gleznainajām dabas takām. Tik garda un veselīga ogu un augļu produkcija, kādu izstādes laikā varēs nobaudīt Rīgā pie Apes novada stenda, top tikai ražotnē "Very berry" Gaujienas pagastā.

Alūksnes novads izstādes laikā leposies gan ar zināmām tūrisma vērtībām – dabas un tūrisma objektiem, gan pēdējos gados tapušām izcilām infrastruktūras jaunbūvēm. Kuģīša "Marienburg" pirāti ieraus tevi kārtīgā pirātu atrakcijā, kas tā vien vilinās izbaudīt Alūksnes ezera piedāvājumu. Uz vienu kārtīgu "pērienu" un sīrupu degustāciju aicinās Santa Melece. Izdziedāt vecās ziņģes un arī atcerēties dziesmu meldiņus aicinās plosta "Kaija" komanda. Alūksnieši aicinās iegriezt laimes ratu, kas sola īpašas balvas.

Šīs un vēl citas aktivitātes tu varēsi piedzīvot B19 stendā "Vidzemes šosejas pieturas".

Izzini, iepazīsti un iemīli visus četrus novadus!

Uz tikšanos "Balttour 2018"!


      Atpakaļ