Raunas novads

Aktualitātes


84090

Tie, kas rada un ražo Raunā – Uzņēmēju un Lauksaimnieku gada balle 2018
13.02.2018


 

Tie, kas rada un ražo Raunā – Uzņēmēju un Lauksaimnieku gada balle 2018

Ar labu garastāvokli, smiekliem, dažādām aktivitātēm un sarunām visa vakara garumā tika aizvadīta “Uzņemēju gada balle 2018” Raunā. Raunas novada ražotāji un radītāji varēja atvilkt elpu no ikdienas rutīnas, nedomāt par darbu un nodoties patīkamai atpūtai, satikt sen nesatiktos un aprunāties, izdejoties un izdancināt ikvienu.

Visa vakara garumā par patīkamu atmosfēru rūpējas latviešu aktieris un mūziķis Kristaps Rasims. Muzikālais noformējums tika uzticēts grupai “Tālbraucēji”.

Vakars tika iesākts ar Raunas novada domes priekšsēdētājas Evijas Zurģes un uzņēmējdarbības un lauksaimniecības konsultantes Initas Dzenītes uzrunām, pēc kurām tika pasniegtas balvas dažādās nominācijās – “Lielākais darba devējs un lielākais nodokļu maksātājs”, “Gada veiksminieks” un “Aktīvi 25+ gadi uzņēmējdarbībā”.

Nominācijā “Lielākais darba devējs un lielākais nodokļu maksātājs” tika nominēts SIA "Pavasars housing counstruction" – ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1992. gadā. Uzņēmums nodarbojas ar mūsdienīga dizaina kvalitatīvu koka karkasu māju, koka un koka – alumīnija logu un koka durvju ražošanu un tirdzniecību.

Viena no jaunajām nominācijām ir “Gada veiksminieks”, kurš šogad tika izvēlēts no tūrisma vidus. Tūrisma nozarē vienmēr noteicošais faktors ir tūrists un tā intereses, tāpēc vadoties pēc tūrisma informācijas centra darbinieku subjektīvā vērtējuma, balstoties uz tūristu atsaucību, kā arī komentāriem un atsauksmēm, izvērtējot uzņēmuma publisko tēlu un uzņēmuma radošumu, šogad balvas ieguvējs nominācijā “Gada veiksminieks” bija SIA “Siera ražotne”.

Nominācijā “Aktīvi 25+ gadi uzņēmējdarbībā” balvas ieguva - ZS “Jaun-Ieviņas”, “Pļavnas”, “Lubūži”, Z/S “Gaidas”, SIA “Firma pasāža”, Z/S “Rideļi”, Z/S “Ziediņi”, Z/S “Majori”, Z/S “Kori”, Z/S “Krastiņi”, Z/S “Vidus-Dreimaņi”, Z/S “Mežiņi”, Z/S “Papīrfabrika”, Z/S “Saulieši”, Z/S “Stādiņi”, Z/S “Vecgrāveļi”, Z/S “Brūži”, Z/S “Jaunciems”, Z/S “Kalna Vāgāni”, Z/S “Lejas Gārņi”, Z/S “Kalna Mīlakšas”, Z/S “Lejas Mindaugi”, Z/S “Baižas”, Z/S “Rieksti”, Z/S “Kursuļi”, Z/S “Vecmāškalni”, Z/S “Dūķi”, Z/S “Augstkalni”, Z/S “Saliņas”, Z/S “Upeslīči”, SIA Sabiedrība “Aktīvs”, SIA “Nestik”, SIA “SignaLS”, Z/S “Mežnoras”, Z/S “Viesturi”, Z/s “Kaliņi”, Z/S “Lejas Smurģi”, Z/S “Lejas Auškāpi”, Z/S “Norēni”, SIA “Pavasars”, SIA “Raunas Lauktehnika”, Bula ražošanas un tirdzniecības individuālais uzņēmums “Smaids” un SIA “Atvars J.Ā.”

Kā arī tika pasniegta specbalva SIA “Fabrika Rauna” par Raunas vārda popularizēšanu Latvijā un ārpus tās robežām.

No sirds apsveicam balvas ieguvējus un novēlam izturību, veiksmi un panākumus jaunajā, ne mazāk darbīgajā, 2018. gadā un, lai katrs nākamais gads ir labāks par iepriekšējo.

Pēc balvu ceremonijas tika uzsākta izklaidējošā vakara daļa ar Kristapa Rasima sagatavoto programmu, kurā tika iesaistīti sanākušie viesi, tika pielietota maģija un sarīkotas arī nelielas sacensības starp viesiem ar dažādu aktivitāšu palīdzību. Visa vakara garumā smiekli nebeidza rimties un, domājams, ka ikviens, kurš apmeklēja pasākumu, vismaz vienreiz pasmaidija par izteiktajiem jokiem un patiesi asprātīgajiem stāstiem. Un, protams, kā īstos svētkos bija arī svētku torte ar kuru ikviens varēja palutināt savas garšu kārpiņas.

Viens no gaidītākajiem vakara notikumiem bija jaunizveidotā uzņēmēju video pirmizrāde. Video izklāstīta informācija par Raunas novada uzņēmējiem un parādīti daži no tiem darbībā.

 

Raunas novada dome saka lielu paldies visiem 122 Raunas novada uzņēmējiem, kuri ieradās uz viņiem veltīto pasākumu, vakara vadītājam Kristapam Rasimam un visiem, kuri pielika savu artavu, lai šis vakars izdotos.

Paldies uzņēmējiem, ka Jūs esat Raunai un uz tikšanos nākamgad!

 

Ielādēju...      Atpakaļ